Teorie pielęgnowania

Windykacja polubowna

Off 62
Windykacja polubowna
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Czy wiesz na czym polega windykacja polubowna? Windykacja polubowna to umowa jaką zawiera dłużnik i firma windykacyjna.
Jeżeli mamy dług do spłacenia i nie chcemy wizyt komornika, to możemy dojść do porozumienia z firmą windykacyjną. Zawieramy z firmą nowa umowę i zobowiązujemy się do spłacenia długu. Dzięki zawarciu ugody i pożyczce od firmy windykacyjnej, dłużnik nie będzie już widniał w bazie BIG, ponieważ umowa z firmą jest nową umową, nie jest to przeterminowany dług. Windykacja polubowna jest oprocentowana, a procent zależy od firmy. Różne firmy udzielają pożyczek na różnych zasadach. Jedne firmy udzielają pożyczki tylko tym osobom, które zaczęły już spłacać dług, a inne godzą się na spłatę całego długu. Pożyczki windykacyjne są dobrym rozwiązaniem dla obu stron, firma windykacyjna wywiązuje się z umowy z klientem, który zlecił windykację, a dłużnik ma możliwość spłacenia swojego długu i wykreślenia z bazy BIG. Jeżeli zastanawiacie się jak odzyskać należności, to możecie szukać firmy, która udziela takich pożyczek dłużnikom.

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy w Opolu znajdują się dobre kancelarie notarialne z którymi łatwo się skontaktować?

View Results

Loading ... Loading ...

Napisz do nas:

Emailkrzysiek123(malpa)interia.pl
Tel(031) 258 90 21
MiastoZielona Góra

Nowe komentarze:

Kategorie

Inne wpisy:

  • Adwokat Olsztyn sprawy rodzinne

    Sprawy prawne, które dotyczą spraw rodzinnych uchodzą za bardzo trudne. Nie każdy prawnik jest w stanie sobie z nimi poradzić, ponieważ mają one swoją charakterystykę, która nie każdemu odpowiada. Adwokat Olsztyn sprawy rodzinne posiada widzę, która jest niezbędna do rozwiązywania konfliktów na korzyść klienta. Sprawy rodzinne mogą dotyczyć najróżniejszych kwestii, które poróżniły bliskie sobie osoby….

  • Kancelaria prawna Kraków

    W każdej dziedzinie naszego życia zdarza się, że potrzebujemy porady i wsparcia specjalisty. Czasem jest to mechanik samochodowy, innym razem lekarz, dekorator wnętrz, trener personalny, czy psycholog. Niekiedy przytrafi nam się też konieczność skorzystania z pomocy adwokata, czy radcy prawnego. Paragrafy, ustawy i kodeksy są czymś, za co lepiej nie zabierać się na własną rękę,…