Edukator Nowy Dwór Mazowiecki

Rzeczoznawca majątkowy Poznań

Off 126
Rzeczoznawca majątkowy Poznań
2 votes, 2.50 avg. rating (59% score)

W przypadku, kiedy chcemy dokonać sprzedaży lub kupna nieruchomości bez wątpienia warto skorzystać z usług specjalisty, który pomoże nam przeprowadzić transakcję za odpowiednią cenę. Ceny nieruchomości na rynku wtórnym w Poznaniu są bardzo zróżnicowane. czasami przybierają absurdalnie wysokie wartości, czasem zaś są podejrzanie niskie.
Jeśli nie chcemy stać się ofiarą naciągaczy lub oszustów, niezbędny okaże się nam rzeczoznawca majątkowy Poznań. Korzystając z jego usług, zapewnimy sobie bezpieczeństwo i gwarancję tego, że zbywana lub nabywana przez nas nieruchomość będzie miała wartość odpowiednią do jej stanu i obowiązujących aktualnie cen rynkowych.
Wycenę nieruchomości otrzymamy w formie pisemnej i mogą zostać w niej określone, w zależności od potrzeb klienta, następujące aspekty: wartość rynkowa oraz odtworzeniowa nieruchomości, propozycja bankowo- hipoteczna wartości nieruchomości, jej wartość katastralna lub wartość dla indywidualnych potrzeb inwestora, a także koszty odtworzenia obiektów budowlanych.

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy w Opolu znajdują się dobre kancelarie notarialne z którymi łatwo się skontaktować?

View Results

Loading ... Loading ...

Napisz do nas:

Emailkrzysiek123(malpa)interia.pl
Tel(031) 258 90 21
MiastoZielona Góra

Nowe komentarze:

Kategorie

Inne wpisy:

  • Czy tak naprawdę warto pójść do policji?

    Fakty są takie, że praca w policji to całkiem ciekawy sposób na życie. Choć często się mówi, iż policjanci w naszym kraju nie mają dobrze, to jednakże zarabiają dużo więcej, aniżeli przykładowo pracownicy sklepów. Pewnie, że policjanci powinni zarabiać więcej, ale byłoby bardzo dziwne, gdyby ich zarobki znacząco przewyższały zarobki ludzi, którzy ich w istocie…

  • Obsługa prawna dla firm Katowice

    Niektórzy zwykli mawiać, że w naszym kraju, żeby handlować czymkolwiek, trzeba spełnić jeden warunek. Mieć dobrą księgową i dobrego prawnika. Nasze prawo jest dość zawiłe i raczej nie ułatwia życia przedsiębiorcom, próbując samemu zrozumieć wszystkie niuanse, jesteśmy niejako z góry skazani na porażkę i przyszłe problemy choćby z Urzędem Skarbowym albo z ZUS`em. Dlatego wiele…